DreamTeam Camp final CMYK

Náš Team

Mgr. Denisa Stankovičová

Organizátor

Matka päťročného pokladu. Majiteľka eventovej agentúry. Dlhoročná organizátorka športových eventov a podujatí. Má za sebou veľké projekty. Napríklad Finále 17: Zlatí chlapci vs. Legendy Slovana ako rozlúčka s kariérou Ľ. Višňovského (2017) ale aj M. Šatana (2018).

Mgr.art Linda Wágnerová

Organizátor

Špecialista na organizovanie eventov a podujatí. Má za sebou veľké projekty. Napríklad projekt spolu s Denisou Finále 17. Spolupracovníci, klienti a biznis partneri oceňujú najmä jej inovatívne nápady, komunikačné a organizačné schopnosti.

Michal Hudec

hlavný športový tréner

Hokejový útočník, účastník MS 2006 v Rige a miláčik tribún, ktorého podstatná časť hokejového života sa spája s klubom HC Slovan Bratislava, s ktorým získal 4 tituly. Ďalší titul získal ako asistent trénera s HC 05 Banská Bystrica.

Mgr. Peter Pätoprstý

Športový a kondičný tréner

Vyštudoval občiansku náuku a trénerstvo na FTVŠ. Venuje sa profesionálnemu trénerstvu (tréner I. a II. stupňa pre kulturistiku a fitness). Taktiež sa venuje výživovému poradenstvu. Vo svojej kariére sa už postaral o kondíciu mnohým slovenským športovcom.

Mgr. Tomáš Stankovič

Animátor A futbalový inštruktor

Má bohaté zahraničné skúsenosti so športovou animáciou a animáciou pre deti rôzneho veku. Dvadsať rokov aktívne hral futbalu. Má pozitívny vzťah ku deťom a aj všetkým druhom športu.

_______________________

Animátor

x

-----------------------

animátor

x

-----------------------

animátor

x